Reference

"U Lucie jsem absolvovala kurz na práci s Linkedinem a musím říct, že naprosto splnil má očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu informací, neměla jsem ani chvíli pocit, že se nudím, nebo jsem tam zbytečně. A to od kurzu chci primárně. Děkuju moc a všem, kteří chtějí nastartovat svou kariéru, Lucku moc doporučuju! Dnes je práce s touto sociální sítí opravdu nutnost a Lucka ví jak na to."

Kateřina Svobodová, Public Relations at Loono | PR | Influencer marketing | Events

"S Lucií se mi skvěle spolupracuje a obdivuji její řečnický styl. Jsem plná pozitivních dojmů a užitečných informací z její poslední přednášky „Jsem multipotenciál aneb nemůžu si vybrat“. Věřím, že ji v příštím roce společně zorganizujeme znovu. GUG.CZ, GBG Prague, Women Will, I'm Remarkable, Spiralis: tady všude se potkáváme. A já jsem za to velice ráda."

Ludmila Kasalová, Google Certified Trainer

"Lucie je opravdu skvělá networkerka, tvůrce a podporovatel komunit! Propojuje správné lidi, kteří si mohou být prospěšní, servíruje jim know-how, informace, podporuje sdílení a společný profesionální rozvoj. Je profesionál, který se stále zlepšuje a v učení pomáhá druhým. Vnímám ji jako velmi prospěšnou hybatelku, nejen v komunitě kariérních poradců. Lucka umí skvěle rozhýbat stojaté vody a strhnout druhé k plavbě."

Gabriela Bohmova, ACC, Koučka a lektorka

"U Lucie jsem prošla sérii individuálních konzultací a navazujícím školením na LinkedIn. Mým cílem bylo srovnat si priority a ujasnit směr mého dalšího pracovního života. Nečekala jsem, ani jsem nedostala návod, kam se vrtnout. Lucie je skvělá průvodkyně. Klade promyšlené otázky, zadává úkoly, které jsou výzvou k sebepoznání a uvědomění si, že člověk si může svou práci nastavit podle sebe - stačí jen odvaha. Cenný výstup je pro mě i dokument, který Lucie po každé konzultaci doplňovala o nové poznámky, odkazy a tipy na zajímavé organizace a firmy. V rámci konzultací jsme probrali i můj stávající LinkedIn, ten jsem si před školením hrubě sestavila. Školení mi pomohlo dotáhnout vše do uspokojivé formy."

Alice Jiraskova, Konzultantka a specialistka na digitalizaci

"Školení Lucie Václavkové k LinkedIn bylo perfekní. Jasné, srozumitelné, plné praktických rad a přitom profesionální. Srdečný přístup, energie a spousta konkrétních tipů. Mohu vřele doporučit."

Libuše Krausová, Senior Analytik/Vývojář ve společnosti T-Mobile (BI/DWH tým)

"Lucie na mne od první chvíle působila jako profesionálka. Potkaly jsme se na školení, které vedla. Na rozdíl od jiných přednášek jsme problematiku probrali pořádně do hloubky, Lucie vše vysvětlila, doplnila příklady z praxe a ujistila se, že opravdu všichni všemu rozumí. Spolupráci s tak kvalifikovaným a zároveň milým a chápavým člověkem, jako je Lucie, mohu jedině doporučit."

Miriam Růtová, Junior marketing manager ve společnosti SPĚVÁČEK

"Lucie mi svou individuální konzultací pomohla v období pomalu končící rodičovské dovolené a začátku podnikání. Díky ní jsem si lépe uvědomila své vlastní možnosti i možnosti skloubení organizace rodinného a pracovního života. Zároveň měla perfektní připomínky k mému dosavadnímu způsobu práce, donutila mě zamyslet se nad tím, co můžu svým klientům nabídnout "navíc", a navrhla konkrétní změny. V neposlední řadě jsem u ní našla i podporu a chuť se do všeho pustit s novým elánem. Děkuji!"

Ilona Větrovská, lektorka jógy a koordinátorka projektů

„Jako kariérová poradkyně pracuji s mladými lidmi, kteří používají sociální sítě naprosto samozřejmě. Lucii jsem oslovila, protože jsem potřebovala získat lepší přehled o tom, jak je mohou studenti a žáci lépe využít pro sebe a svou profesní dráhu. Také jsem se chtěla naučit sama používat sociální sítě pro vlastní propagaci (jak to dělat, na co se zaměřit). Naše setkání předčilo má očekávání, dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala. Po konzultaci mi navíc Lucie poslala podrobnou prezentaci a užitečné odkazy. Konzultace pro mě byla velmi zajímavá a užitečná, jak pro můj osobní marketing, tak jako další sklíčko do kaleidoskopu kariérka.“

Petra Šnepfenbergová, kariérová poradkyně

"Lucie workshopy jsou nabité od začátku do konce velmi hodnotnými informacemi, které v praxi ihned fungují. Dává tipy na vychytávky podle toho, co člověk potřebuje vytěžit. Souvislosti,které uvádí mi pomáhají se rozhodnout co a proč dělám téměř okamžitě. Školení LinkedIn splnilo mé očekávání na 1*."

Hana Ševčíková, Business & marketing manager ve společnosti Luka Living

"Školení Lucie Václavkové k LinkedIn bylo perfektní. Jasné, srozumitelné, plné praktických rad a přitom profesionální. Srdečný přístup, energie a spousta konkrétních tipů. Mohu vřele doporučit."

Lucie Krausová, analytik, T-mobile

"S Lucií jsem v Baby Office spolupracovala na organizování vzdělávacích akcí pro maminky a začínající podnikatelky. Pomohla nám zejména s budováním naší komunity, hledáním zajímavých témat i akcí. Má originální nápady, které dovede pohotově zorganizovat, využívá efektivně své kontakty a je s ní příjemná spolupráce. Také pro nás kurz lektorovala Jak na marketing při omezeném rozpočtu a Efektivní hledání práce, které měly od účastnic velmi příznivé reference."

Petra Koťátková, koordinátorka kurzů v Baby Office a zakladatelka vzdělávací agentury EvenTree

"Lucie Václavková je profesionál každým coulem. Vše dopředu pečlivě připravené, do detailu promyšlené. Ochotně mi pomohla s překopáním profesního profilu na LinkedIn. Poskytla neocenitelné rady k poskytovaným službám, k tomu dodala cenné podklady nad rámec domluvené spolupráce. Vše perfektní. Děkuji."

Jarmila Zechová Syptáková, copywriterka & redaktorka

"Lucka je „studnice informací“, je neskutečná! Má obrovský přehled. Nahodíte téma a ona vám vysype z rukávu několik kontaktů na lidi, kteří by vám mohli poradit například se správou sociálních sítí, účetnictvím, marketingem, školením apod. Ona sama je velmi nápomocná a plná skvělých nápadů. Těším se na každé naše schůzky a mastermind snídaně."

Vendula Skřivánková, majitelka Jinohrátky

"Lucie mi v rámci individuálního poradenství pomohla ujasnit si mé priority a také si uvědomit, čemu se chci jako umělkyně opravdu věnovat a kam v budoucnu směřovat. Probraly jsme možnosti práce jako OSVČ a pomohla mi cennými radami s napsáním životopisu. Nejvíce jsem ocenila inspirativní odkazy na lidi, kteří se věnují, podobně jako já, umění. Díky ní jsem zjistila, jak lépe propagovat svou práci. S přístupem Lucie jsem byla velmi spokojena. Je klidná, empatická a dokáže poradit."
Lucie Konopiská, fotografka a ilustrátorka, www.konopiska.cz

"Na kurzu zaměřeném na hledání práce a psaní životopisu jsem získala opravdu cenné informace a tipy. Následovala individuální konzultace, kde mi Lucie velmi ochotně pomohla s přípravou a dokončením CV včetně všech jeho náležitostí. Výsledek mě velmi překvapil. Nejde jen o to, přepsat životopis, aby člověk vypadal lépe. Díky Lucii jsem si uvědomila své silné stránky a zjistila, na co mohu být hrdá. A také, že všechno, co jsem v životě udělala nebo prožila, mohu zúročit při sebeprezentaci."

Šárka Sabová, realitní makléřka Remax Real Estate

"Spolupracovala jsem s Lucií při organizování mého kurzu pro Baby Office. Pomohla mi se sestavením kurzu, s ujasněním cíle kurzu, daly jsme spolu dohromady článek. Moc milá komunikace, věcné připomínky, dobrá spolupráce."

Lucie Krausová, Daňový Vysvětlovník

"U Lucie mě nejvíc fascunuje schopnost uchopit a přesně definovat pojmy, data, cokoliv. Dokáže vzít posluchače za ruku a provést ho neznáou krajinou tak lehce, že i ten největší omezenec pochopí a začne sdílet nadšení pro věc. Záleží ji na lidech a její vstřícnost a ochota mě nakopla k činu."

Blanka, která se účastnila mých kurzů pro organizaci GLE, o.p.s.

"Na kurzech Lucie mě nejvíc bavilo, že i složitá témata dokázala jednoduše vysvětlit tak, aby se ani úplný laik neztratil. Nejvíc jsem osobně ocenila příklady ze života (vlastní výrobky, tabulka nákladů kamarádky, která zřizovala prodejnu). To jsou právě ty věci, které ze složitých témat dělají jednoduchou a uchopitelnou záležitost. Takže za mě spokojenost."

Zuzana (klientka projektu Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce), Praha

 

Skočit na začátek stránky
Sdílejte...