Reference

"Lucie mi svou individuální konzultací pomohla v období pomalu končící rodičovské dovolené a začátku podnikání. Díky ní jsem si lépe uvědomila své vlastní možnosti i možnosti skloubení organizace rodinného a pracovního života. Zároveň měla perfektní připomínky k mému dosavadnímu způsobu práce, donutila mě zamyslet se nad tím, co můžu svým klientům nabídnout "navíc", a navrhla konkrétní změny. V neposlední řadě jsem u ní našla i podporu a chuť se do všeho pustit s novým elánem. Děkuji!"

Ilona Větrovská, lektorka jógy a koordinátorka projektů

„Jako kariérová poradkyně pracuji s mladými lidmi, kteří používají sociální sítě naprosto samozřejmě. Lucii jsem oslovila, protože jsem potřebovala získat lepší přehled o tom, jak je mohou studenti a žáci lépe využít pro sebe a svou profesní dráhu. Také jsem se chtěla naučit sama používat sociální sítě pro vlastní propagaci (jak to dělat, na co se zaměřit). Naše setkání předčilo má očekávání, dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala. Po konzultaci mi navíc Lucie poslala podrobnou prezentaci a užitečné odkazy. Konzultace pro mě byla velmi zajímavá a užitečná, jak pro můj osobní marketing, tak jako další sklíčko do kaleidoskopu kariérka.“

Petra Šnepfenbergová, kariérová poradkyně

"Lucie workshopy jsou nabité od začátku do konce velmi hodnotnými informacemi, které v praxi ihned fungují. Dává tipy na vychytávky podle toho, co člověk potřebuje vytěžit. Souvislosti,které uvádí mi pomáhají se rozhodnout co a proč dělám téměř okamžitě. Školení LinkedIn splnilo mé očekávání na 1*."

Hana Ševčíková, Business & marketing manager ve společnosti Luka Living

"Školení Lucie Václavkové k LinkedIn bylo perfektní. Jasné, srozumitelné, plné praktických rad a přitom profesionální. Srdečný přístup, energie a spousta konkrétních tipů. Mohu vřele doporučit."

Lucie Krausová, analytik, T-mobile

"S Lucií jsem v Baby Office spolupracovala na organizování vzdělávacích akcí pro maminky a začínající podnikatelky. Pomohla nám zejména s budováním naší komunity, hledáním zajímavých témat i akcí. Má originální nápady, které dovede pohotově zorganizovat, využívá efektivně své kontakty a je s ní příjemná spolupráce. Také pro nás kurz lektorovala Jak na marketing při omezeném rozpočtu a Efektivní hledání práce, které měly od účastnic velmi příznivé reference."

Petra Koťátková, koordinátorka kurzů v Baby Office a zakladatelka vzdělávací agentury EvenTree

"Lucie Václavková je profesionál každým coulem. Vše dopředu pečlivě připravené, do detailu promyšlené. Ochotně mi pomohla s překopáním profesního profilu na LinkedIn. Poskytla neocenitelné rady k poskytovaným službám, k tomu dodala cenné podklady nad rámec domluvené spolupráce. Vše perfektní. Děkuji."

Jarmila Zechová Syptáková, copywriterka & redaktorka

"Lucka je „studnice informací“, je neskutečná! Má obrovský přehled. Nahodíte téma a ona vám vysype z rukávu několik kontaktů na lidi, kteří by vám mohli poradit například se správou sociálních sítí, účetnictvím, marketingem, školením apod. Ona sama je velmi nápomocná a plná skvělých nápadů. Těším se na každé naše schůzky a mastermind snídaně."

Vendula Skřivánková, majitelka Jinohrátky

"Lucie mi v rámci individuálního poradenství pomohla ujasnit si mé priority a také si uvědomit, čemu se chci jako umělkyně opravdu věnovat a kam v budoucnu směřovat. Probraly jsme možnosti práce jako OSVČ a pomohla mi cennými radami s napsáním životopisu. Nejvíce jsem ocenila inspirativní odkazy na lidi, kteří se věnují, podobně jako já, umění. Díky ní jsem zjistila, jak lépe propagovat svou práci. S přístupem Lucie jsem byla velmi spokojena. Je klidná, empatická a dokáže poradit."
Lucie Konopiská, fotografka a ilustrátorka, www.konopiska.cz

"Na kurzu zaměřeném na hledání práce a psaní životopisu jsem získala opravdu cenné informace a tipy. Následovala individuální konzultace, kde mi Lucie velmi ochotně pomohla s přípravou a dokončením CV včetně všech jeho náležitostí. Výsledek mě velmi překvapil. Nejde jen o to, přepsat životopis, aby člověk vypadal lépe. Díky Lucii jsem si uvědomila své silné stránky a zjistila, na co mohu být hrdá. A také, že všechno, co jsem v životě udělala nebo prožila, mohu zúročit při sebeprezentaci."

Šárka Sabová, realitní makléřka Remax Real Estate

"Spolupracovala jsem s Lucií při organizování mého kurzu pro Baby Office. Pomohla mi se sestavením kurzu, s ujasněním cíle kurzu, daly jsme spolu dohromady článek. Moc milá komunikace, věcné připomínky, dobrá spolupráce."

Lucie Krausová, Daňový Vysvětlovník

"U Lucie mě nejvíc fascunuje schopnost uchopit a přesně definovat pojmy, data, cokoliv. Dokáže vzít posluchače za ruku a provést ho neznáou krajinou tak lehce, že i ten největší omezenec pochopí a začne sdílet nadšení pro věc. Záleží ji na lidech a její vstřícnost a ochota mě nakopla k činu."

Blanka, která se účastnila mých kurzů pro organizaci GLE, o.p.s.

"Na kurzech Lucie mě nejvíc bavilo, že i složitá témata dokázala jednoduše vysvětlit tak, aby se ani úplný laik neztratil. Nejvíc jsem osobně ocenila příklady ze života (vlastní výrobky, tabulka nákladů kamarádky, která zřizovala prodejnu). To jsou právě ty věci, které ze složitých témat dělají jednoduchou a uchopitelnou záležitost. Takže za mě spokojenost."

Zuzana (klientka projektu Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce), Praha

"V posledních letech jsem se díky své profesi i zájmům dostala na velké množství přednášek z různých oborů. Kvalita přednášek byla opravdu rozličná. Od těch, ze kterých jsem brzy odešla, neboť mi v podání daného lektora nepřinášely žádný užitek, až po ty, které mě bavily a dodnes si z nich spoustu informací pamatuji. Mezi ty nejlepší patří semináře pod vedením Lucie Václavkové. Velmi příjemnou formou vysvětlí specifika podnikání, financí i marketingu, předvede názorné a praktické ukázky z praxe a vše podtrhne svou energií a přehledem."
Martina Bendová, Ústav metodiky první pomoci, z.ú.

"Během své profesní praxe jsem prošla řadou nejrůznějších školení a kurzů . Musím ovšem říci, že semináře a lektorský výkon Lucie patřily k tomu nejlepšímu, co mě zatím potkalo. Hodnotím především velkou praktičnost a využitelnost informací, které jsem se dozvěděla, přirozenou schopnost Lucie jako lektorky zaujmout a zabavit, její kompetentnost v přednášených tématech a schopnost za krátký čas předat to nejpodstatnější k tématu. To je to, co od kvalitního lektora očekávám a Lucie to umí. "
Anna Kačabová, ředitelka nadace O2

"Lucku jsme si vybrali do týmu GLE o.p.s. jako podnikatelskou poradkyni. Oceňovali jsme její dravý přístup a zaměření na detail v poradenství klientkám. Její oblastí specializace se postupně staly finance v podnikání a propagace, zejména se zaměřením na web a sociální sítě. Což si převzala pod svá křídla i v organizaci a připravovala články na blog organizace a spravovala naše facebookové stránky. Už nikdy nebudou jako dřív :-)"
Michaela Čapková, ředitelka organizace GLE, o.p.s.

Skočit na začátek stránky
Sdílejte...